Magiczne Oferty Pracy przez internet

Zapewne przeglądając różne portale ogłoszeniowe napotkaliście wielokrotnie magiczne oferty pracy przez internet oferujące bardzo wysokie zarobki i nie wymagające żadnego doświadczenia. Oferta często występuje pod różnymi „stanowiskami”: Tester oprogramowania, Odpisywanie na wiadomości, Praca Zdalna, Praca w domu dla wszystkich, Odpisywanie na wiadomości…i wiele, wiele innych. 

Po odpowiedzi z Waszej strony na takie ogłoszenie często (chodź nie zawsze) dostajecie prośbę abyście podali adres Waszego profilu na FB lub skontaktowali się poprzez messenger. Tam już zastajecie zaproszeni na specjalny webinar gdzie mają Wam zostać przedstawione szczegóły tej „cudownej” oferty pracy. Tam następuje początkowe „lanie wody” jaki to magiczny sposób na zarobek zostanie Wam przedstawiony…ale nie tak od razu. Na samym końcu dowiadujecie sie często że tak naprawdę chcą żebyście założyli konto bankowe z ich linku afiliacyjnego oraz kupili jakieś magiczne poradniki na temat pracy zdalnej. Oczywiście możecie dostać je w jakieś innej formie jeśli wykonacie zadania. 

Bardzo wielu ludzi niestety nabiera się na naciągane oferty i zakłada te konta bankowe bo to przecież nic ich nie kosztuje. Po jakimś czasie takie osoby często dowiadują się że magiczny sposób na zarobek to naganianie innych „ofiar” w taki sam sposób jaki same zostały zwerbowane. Czyli wystawianie ogłoszeń i szukanie naiwnych na łatwy i szybki zarobek…i tak koło się kręci. Czasami niektórzy na końcu w nagrodę poinformują Was że możecie zakładać dodatkowe konta na samych siebie i na tym też zarabiać.

Podsumowując:

Nie dajcie się nabrać na magiczne oferty „pracy” i nie zakładajcie kont bankowych z linków innych osób. Poniżej przedstawiam Wam portal na którym będziecie mogli zakładać konta bankowe, brać pożyczki, kupować różne ubezpieczenia, przechodzić do serwisów zakupowych…itd, itd. I sami będziecie czerpać z tego prowizję i zarabiać na tym wszystkim. Możecie też polecać rodzinie, znajomym…i komu tylko chcecie, i jesli ktoś zarejestruje się z Waszego linka to dostaniecie za to kasę.

Co to jest LeadStar?

LeadStar, to program partnerski, w którym masz możliwość zarobienia dodatkowego dochodu poprzez promowanie poszczególnych produktów (z wielu branży tematycznych), jak i samego programu. Za każdy produkt, który spełni warunki otrzymasz atrakcyjną prowizję. Dodatkowo dzięki partnerom, którzy zarejestrują się z Twojego linku będziesz mógł zarobić dodatkowe 5% od ich przychodów – wystarczy, że w danym miesiącu zgromadzisz min. 150 zł z naliczonych prowizji.

Dlaczego warto dołączyć do LeadStar?

  1. Atrakcyjne prowizje: LeadStar oferuje atrakcyjne stawki prowizji za każdy produkt, który spełnia określone warunki. To doskonały sposób na zwiększenie swojego dochodu bez konieczności inwestowania znacznych środków finansowych.

  2. Dodatkowy bonus od poleconych: Dzięki programowi partnerskiemu LeadStar, masz szansę zarabiać dodatkowe 5% od przychodów partnerów, którzy zarejestrują się z Twojego linku. To niepowtarzalna okazja do zwiększenia swoich zarobków poprzez rekomendowanie programu innym. Pamiętaj tylko że aby zaliczyło poleconych to w danym miesiącu musisz sam zarobić conajmniej 150zł w programie.

  3. Wsparcie i narzędzia marketingowe: LeadStar zapewnia kompleksowe wsparcie i profesjonalne narzędzia marketingowe, które pomogą Ci skutecznie promować oferowane produkty. Dostęp do zasobów edukacyjnych i poradników pomoże Ci maksymalizować skuteczność Twoich działań.

Jak dołączyć do LeadStar?

Aby korzystać z LeadStar kliknij powyższy przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ. Przejdziesz bezpośrednio na stronę programu gdzie trzeba przejść przez 3 kroki.

  1. Wybierz odpowiednią formę rejestracji. Czyli kliknij czy rejestrujesz się jako osoba fizyczna czy jako firma.

      2. Następnie wprowadź swoje dane i  wybierz Panel Partnera w wersji pełnej, a nie uproszczonej. Będę wdzięczny jeśli przy wypełnianiu danych pozostawisz Mój Kod Polecający „dAebus„. Dzieki temu będę otrzymywać 5% wartości wynagrodzenia z tytułu naliczonych prowizji. Pamiętaj że Twoje zarobki nie zostaną pomniejszone o te 5% tylko to jest bonusowa kwota od LeadStar. Nie stracisz na tym ani złotówki. Po rejestracji dostaniesz swój własny kod polecający który będziesz mógł używać i zarabiać na swoich poleconych. Pamiętaj tylko o tym że aby odebrać zarobek z poleconych to sam w danym miesiącu musisz zarobić co najmniej 150zł. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach lub w wiadomości poprzez kontakt.

      3. Potwierdź meilowo rejestrację. Od teraz możesz już działać i korzystać z portalu.

Jak korzystać z LeadStar?

Po zarejestrowaniu się do LeadStar otrzymamy dostęp do panelu w którym mamy ogromna ilość funkcji. Przy rejestracji proszę pamietać aby wybrać Panel Partnera w wersji pełnej, a nie uproszczonej.

  1. Aby znaleźć jakiś program do promowania i swoje własne linki do promowania klikamy PROGRAMY.
  2. Następnie wybieramy KATALOG PROGRAMÓW.
  3. W tym miejscu możemy zawęzić poszukiwania i wybrać konkretną grupę programów lub nic nie wpisywać i przejść poniżej do wszystkich dostępnych.
  4. Jeśli któryś Was zainteresuje i chcecie na Nim zarabiać i otrzymać własny unikalny link klikamy DOŁĄCZ. Pracownicy LeadStar muszą zatwierdzić chęć promocji przez Was danego programu.
  5. Jeśli chcecie sprawdzić jaki jest Wasz unikalny link do polecania rejestracji do programu LeadStar klikamy na PROGRAM POLECAJĄCY.

Po kliknięciu i wybraniu jakiegoś programu do którego mamy już dostęp otrzymamy wszelkie przydatne informacje potrzebne do promowania.

  1. Przy stawce widzimy ile możemy zarobić jeśli ktoś wykona daną akcję po kliknięciu na program z Naszego linku. W podanym przykładzie widzimy dwie stawki ponieważ występują różne modele rozliczeń. Poniżej przedstawiam co oznaczają podane skróty przy możliwych kwotach zarobku.

CPC – prowizja naliczana jest za każde unikalne kliknięcie w link/kreację lub wskazane miejsce na stronie produktu.
CPL – prowizja naliczana jest za poprawnie wypełniony formularz, potwierdzone dane oraz zainteresowanie ofertą.
CPA – prowizja naliczana jest za wykonanie konkretnej akcji, np. zapis w newsletterze, udział w konkursie, wykonanie transakcji kartą, wpłatę na konto czy logowanie do systemu.
CPS – prowizja naliczana jest za sprzedaż produktu, np. otwarcie konta, wzięcie pożyczki lub kredytu.

     2. Obok widzimy statystyki Naszego linku. Ile osób kliknęło w niego, a ile wykonało daną akcję i jaki jest status wniosków.

     3. Poniżej mamy dokładny opis programu wraz ze wszystkimi wymaganiami i ograniczeniami. Proszę się dokładnie zapoznać z tym wszystkim, aby wnioski były poprawnie zaliczane to trzeba się trzymać określonych zasad i wymagań.

      4. Po kliknięciu w zakładkę LINKI TEKSTOWE wyświetli sie Nasz osobisty link przypisany do tego programu dzięki któremu możemy zarabiać polecając go. Wypłaty zatwierdzonych kwot już od 1zł.

WAŻNE: Proszę pamiętać że unikalne linki które otrzymujemy do promowania określonych programów nie służą tylko do polecania innym…SAMI RÓWNIEŻ MOŻEMY SIĘ Z NICH REJESTROWAĆ i otrzymać za to normalnie prowizję. Podstawowa zasada  jest tylko taka że naprawdę musimy chcieć skorzystać z danego programu jak każdy innym Nasz polecony. Czyli np. nie możemy założyć konta bankowego, zgarnąć za to prowizji i zaraz po tym zrezygnować z konta, za takie postepowanie szybko złapiecie bana. Ale jeśli akurat myślicie o założeniu nowego konta, pożyczce, zakupach w jednym z dostępnych programów…itp. to jak najbardziej można skorzystać z tej opcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *