LetyShops

Co to jest LetyShops?

LetyShops to serwis oferujący cashback czyli zwrot małej części kwoty którą wydajemy na zakupy online. Nie są to jakieś ogromne kwoty bo tylko ok 1% (plus minus zależnie od sklepu) ale nie wymaga to praktycznie żadnego nakładu czasu (ok 5 sekund) a z czasem zawsze coś się uzbiera z tego. LetyShops jest to serwis który działa już na rynku od ok. 7 lat i ma ok. 16 milionów użytkowników. Cashback dostajemy za zakupy online w takich sklepach jak: MediaMarkt, Smyk, MediaExpert, RtvEuroAgd, Lidl…i wiele, wiele innych. Do tego serwisy allegro, aliexpress, pyszne… itp Aby aktywować cashback wystarczy kliknąć w odpowiednim miejscu przycisk „Aktywuj zwrot gotówki”, odczekać 3 sekundy…i już. Wszystko jest banalnie proste, szczegółów dowiecie się z poniższego tekstu.

Rejestracja w LetyShops

Na początek musimy się zarejestrować. Wchodzimy na stronę LetyShops z poniższego przycisku lub klikając TUTAJ.

  1. Podajemy swój adres email
  2. Wpisujemy hasło jakie chcemy mieć
  3. Klikamy Dołącz
  4. Odbieramy pocztę od LetyShops i w odebranej wiadomości klikamy przycisk „Potwierdź adres email”

5. Od teraz możemy już zalogować się na swoje konto LetyShops

LetyShops posiada także program poleceń. Rejestrując się ze wspomnianego wcześniej przycisku mamy szansę otrzymać 10zł za rejestrację. Aby tego dokonać należy w ciągu 30 dni zrobić zakupy za minimum 50 zł. Zakupy na kwotę od 50 zł mogą być zrealizowane w jednym lub w kilku sklepach partnerskich Letyshops. Bonus zostanie naliczony, gdy tylko Wasz cashback zostanie uznany. 

Po zalogowaniu się na swoje konto i kliknięciu w zakładkę „Polecaj i zarabiaj!” macie dostęp do Waszego unikalnego linka polecającego. Możecie go udostępniać i jeśli ktoś z niego się zarejestruje i spełni powyższe warunki to będziecie zarabiać po 10zł od każdej takiej osoby 😉

Jak zacząć zbierać cashback z LetyShops?

  1. Zacznijmy od zainstalowania wtyczki LetyShops do Waszej przeglądarki z której robicie zakupy. Zdecydowanie ułatwi to zbieranie cashbacku. W tym celu klikamy „Zainstaluj wtyczkę” na głównej stronie Waszego konta LetyShops i instalujemy wtyczkę.

2. Gdy mamy już poprawnie zainstalowaną wtyczkę to po wejściu na stronę sklepu na którym możemy otrzymać cashback otrzymamy powiadomienie od LetyShops: 

Klikamy „Aktywuj zwrot gotówki”, odczekujemy 3 sekundy…i już możemy zamawiać. Należy jednak pamiętać aby wcześniej powyłączać wszystkie blokery (AdBlock, AdGuard, Ghostery… itp) które mogą przeszkodzić nam w poprawnym naliczeniu cashbacku.

Zwykle cashback pojawia się w statusie „Oczekujący” w ciągu 24 godziny po dokonaniu zakupu. Ale jest kilka sklepów, w których może to potrwać dłużej. Po kliknięciu w zakładkę „Zamówienia i finanse” widzimy wszystkie nasze cashbacki i ich status. Jeśli nie wyświetla się transakcja której dokonaliśmy w ostatnich dniach a uważamy że powinien być naliczony cashback to składamy reklamacje poprzez kliknięcie przycisku „Zastosuj” w miejscu jak na poniższej grafice.

Jak możemy wypłacić pieniądze z LetyShops?

Wypłacać możemy już od 20zł, ale dopiero jak status zamówienia zmieni się z oczekującego na uznany. Czasami może to trwać nawet do 6 miesięcy. Wszystko jest zależne od sklepu, a informacja z datą znajduje się obok statusu.

Wypłaty możemy realizować na PayPal lub na zwykłe Konto Bankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *