ySense

ySense (dawniej ClixSense) to angielskojęzyczna strona oferująca różne możliwości zarabiania. Po rejestracji będziesz mógł zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet online, na wykonywaniu zadań typu Tasks (Figure Eight), na dobrym programie partnerskim, wykonywaniu ofert i innych.
Strona istnieje i wypłaca bezproblemowo od 2007 roku. Pieniądze możesz wypłacić na procesory płatnicze PayPal (powrócił po zmianie właściciela) oraz elektroniczne karty zakupowe Amazon. Wkrótce mają się pojawić inne procesory.

OD KIEDY PROGRAM ISTNIEJE?

– Program funkcjonuje od lutego 2007 roku (wcześniej nazywał się ClixSense).
– Początkowo właścicielem był Steven Grisky (lata 2007 – 2010).
– Od 2010 roku do sierpnia 2019 należał do Jim’a Grago z USA (lata 2010 – 2019).
– Od sierpnia 2019 zarządzany jest przez Prodege, LLC. (ta firma prowadzi między innymi znaną i wypłacalną od wielu lat stronę Swagbucks).

JAK ZARABIAĆ W YSENSE?

Surveys – płatne ankiety – wartość od około $ 0,80 za wypełnienie ankiety wzwyż. Jest to zdecydowanie najlepsza część tego serwisu. Tu zarabiamy najwięcej. Dostajemy ankiety od wielu różnych firm takich jak: Peanut Labs, OpinionWorld i na zaproszenie wiele innych takich jak Toluna, Samplicio.us itd. Ankiety są po polsku.
Offers – musimy wykonać określoną czynność, np. zainstalować konkretną grę na telefon, zagrać online, zarejestrować się gdzieś itp.
Tasks – tutaj można sporo zarobić, ale trzeba znać przynajmniej podstawy angielskiego. Dodatkowo aby tu zarabiać musimy mieć konto na FB. Ogólnie polega to na wykonywaniu różnych zadań jak: dopasować do kategorii jakieś produkty, wyszukać błędy w tekście itd.

WYPŁATA W YSENSE, ZLECENIE WYPŁATY

– PayPal 10$, 25$, 50$, 100$, 250$
– Amazon 5$
– wkrótce mają się pojawić kolejne procesory

Nie ma żadnego ryzyka, bo nie trzeba nic inwestować.

Z wyrejestrowaniem też nie ma problemu. Po 3 nieaktywnych miesiącach, kasują konto automatycznie.

Język – Angielski (wystarczy znać podstawy aby poruszać się po menu, ankiety są po polsku)

Polsko języczne Forum.

Jeśli nie zna się angielskiego, można sobie pomóc instalując Google Chrome, które tłumaczy automatycznie obce języki. Przykład takiego tłumaczenia na poniższym zdjęciu.

STRONAX

Jak zarejestrować się w ySense?

Kliknij w poniższy przycisk lub TUTAJ i przejdź na ySense. 

Pod „Signup for FREE and start earning…” Wystarczy wpisać email, hasło, zaznaczyć zgody i kliknąć JOIN NOW.

Następnie potwierdzamy nasz ades email.

Na podstawie poniższego obrazka postaram się wytłumaczyć najważniejsze elementy strony:

Ankiety w ySense

1. Ankiety (Surveys) czyli to co najlepsze na tej stronce. Co jakiś czas będą tu wpadać różnego rodzaju ankiety do wypełnienia, za różne kwoty (rozrzut jest duży, od kilkudziesięciu centów do kilku dolarów). Proszę się nie zrażać że na początku będzie dużo z nich nie zaliczonych. Z czasem zauważymy jak powinniśmy odpowiadać i będzie coraz to lepiej wychodzić Wink

ANKIETY2X

W pierwszej kolejności powinniśmy wypełnić SURVEYS PROFILE. Tylko proszę się dobrze zastanowić bo niektórych pozycji nie da się już zmienić, a inne można edytować dopiero po 60 dniach. Najlepiej oczywiście zaznaczyć że mamy dzieci, sami podejmujemy decyzje, mamy dużo zwierząt, dużo sprzętu, latamy samolotami itd…
Pierwsza podstawowa sprawa przy wypełnianiu ankiet to powinniśmy wypełnić ją od początku do końca. Czyli nie przechodzić sobie w międzyczasie na inne karty w przeglądarce, nie robić screenshotów w trakcie, ani wykonywać innych czynności nie związanych z ankietą. Bo za takie rzeczy wypełnianie może zakończyć się przed czasem i ankieta nie zostanie zaliczona. Nie zawsze tak jest ale zdarzają się takie przypadki.

 

Jak wypełniać ankiety?

I tak w skrócie kilka małych porad:

Takich rzeczy jak wiek czy miejsce zamieszkania raczej nie przewidzisz jakie maja wymagania co do konkretnej ankiety. Ale już całą resztę z czasem łatwo wyczuć. Najważniejsze to nie pisz że czegoś nie potrafisz, nie robisz, nie lubisz, nie umiesz itd…Pytają się czy palisz to dajesz że tak, czy latasz samolotami – tak, czy masz dzieci – tak, czy korzystasz z mediów społecznościowych-tak, czy coś lubisz – tak, czy coś umiesz – tak…itd. Z czasem można wyczuć większość odpowiedzi, najgorsze są te początkowe: o wiek, miejsce zamieszkania.
Jeśli pytają się czy czy pracujemy w wymienionych branżach to przeważnie dajemy że nie lub INNE. Ale i tu potrafią się zdarzyć wyjątki, czasem ta odpowiedź nie działa. Raz na jakiś czas się takie trafiają i trzeba się wstrzelić w jakąś branżę
Nie wiem dokładnie od czego to zależy ale czasem przy wyższych stawkach za ankietę dostajemy masę różnych branż do wyboru, chyba są to jakieś ankiety specjalistyczne bo tych kategorii do wyboru jest naprawdę sporo i wtedy przy wybraniu „inne” czy „żadne z powyższych” zostajemy wyrzuceni z ankiety. Jeszcze nie odkryłem jaką trzeba wybrać i czy jedna jest tylko możliwość czy więcej, jakby ktoś wiedział to było by super. Tak czy inaczej tak jest chyba tylko w ankietach za wyższą stawkę i z tego co mi się wydaje to wpadają one z samplico.us
Ankiety wpadają co jakiś czas. Czasem kilka dziennie, a czasami nic nie ma. Poza normalnymi ankietami które będą się pojawiać, polecam co jakiś czas klikać w te firmy Peanut Labs, OpinionWorld bo czasem są tam dodatkowe ankiety.
Tak czy inaczej powodzenia, z każdym dniem będzie lepiej. Najważniejsze to się nie poddawać Wink

Oferty i inne opcje w Ysense

2. Oferty (Offers) od wielu różnych firm. Dostajemy tu wynagrodzenie za takie czynności jak np. pobieranie aplikacji na telefon, rejestracja na jakiejś stronie i zagranie w jakąś grę, wypełnianie mniej płatnych ankiet, obejrzenie reklamy itd. W tym dziale proszę uważać i czytać czy oferty do wypełnienia są darmowe czy dodatkowo płatne, ponieważ są tu też takie jak wysyłanie płatnych smsów premium.

3. Zadania (Tasks) wykonywane są na zewnętrznej stronie która się nazywa Figure Eight Tasks. W pierwszej kolejności będziemy musieli zarejestrować się przy pomocy swojego konta Facebook które jest niestety wymagane. Do wykonywania zadań powinniśmy znać chociaż podstawy angielskiego, bez tego będzie ciężko. Są 3 poziomy, startujemy od zerowego. Początkowo bardzo rzadko pojawiają się zadania, aby było więcej musimy wejść na poziom 1. Aby to zrobić trzeba wykonać co najmniej 100 pytań testowych w 10 zadaniach i uzyskać średnią poprawnych odpowiedzi min. 70%. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki, trzeba tylko pamiętać że Ysense płaci nam tylko za co drugie wykonane zadanie. ZADANIA SĄ OBECNIE WYŁĄCZONE.

4. Pod Affiliates /Banners znajdują się nasze linki referencyjne z banerami do zapraszania poleconych.
5. Po wejściu w forum szukamy zakładki Polish i pojawia nam się polskie forum z tego programu.
6. W tym miejscu znajduje się nazwa naszego konta którą podaliśmy przy rejestracji (Username) i stan naszego konta. Po kliknięciu pojawią się nasze dotychczasowe statystyki osiągnięć.

Bardzo ważnym elementem w Clixsense jest też „Daily Checklist Bonus” czyli nasza codzienna lista do wykonania dzięki której możemy dostać bonus (do 16% dodatkowych pieniędzy z tego co zarobiliśmy w danym dniu).

LISTA2X

Aby ją zaliczyć musimy:
Complete Tasks, Complete Offers
a) ukończyć co najmniej 10 zadań Figure Eight Tasks (Tasks) lub
b) wypełnić co najmniej 2 oferty lub ankiety ze stron Offers i Surveys (z wyjątkiem ofert wideo) lub
c) ukończyć co najmniej 5 zadań Figure Eight Tasks (Tasks) i przynajmniej jedną ofertę lub ankietę na stronach Offers i Surveys (z wyjątkiem ofert wideo);

Po spełnieniu tych warunków dostajemy od kilku do klikunastu procent tego co zarobiliśmy w trakcie danego dnia. Dodatkowe procenty dostaniemy za to że będziemy przez 60 min. korzystać z ySense Addon oraz że przez 3 dniu z rzędu będziemy zaliczać listę.

Wspomniany już ySense Addon to rozszerzenie do przeglądarki Chrome, Firefox oraz Opera które na bieżąco będzie nas informowało czy są nowe zadania, ankiety itd. Bardzo przydatna rzecz, polecam zainstalować i dodatkowo można sobie ustawić np. dźwiękowe powiadomienia o nowych ankietach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *