Vova

Co to jest Vova?

Vova to sklep bardzo podobny do aliexpress. W Google Play ma już ponad 10 milionów pobrań i ponad milion komentarzy ze średnią 4,4. Ale po za milionami produktów w niskich cenach aplikacja ma do zaoferowania coś lepszego… płaci za samą rejestracje! Zajmuje to tylko 2 minuty!
– nie trzeba podawać dowodu osobistego,
– nie trzeba mieć 18 lat,
– pieniądze można wypłacić na PayPal
– wystarczy podać sam adres email, nie trzeba podawać nawet swoich danych.

Jak się zarejestrować i zarabiać w Vova?

1. Wejdź w ten LINK lub kliknij w poniższy przycisk:

2. Zarejestruj się podając adres email i hasło

3. Pobierz aplikację i zaloguj się korzystając z danych podanych w poprzednim etapie

4. Za to że zarejestrowałeś się z linku w pierwszym punkcie otrzymujesz do 20 diamentów czyli do ok. 8,64 zł na obecną chwilę.

Przy wymianie diamentów na PLN często wyskakuje niestety komunikat że serwery są przeciążone. Nie pozostaje nam nic innego jak klikać do skutku aż się uda, niekiedy zajmuje to z kilkadziesiąt podejść. Wypłacona kwota musi być wyższa niż 10,80 i poniżej 216,04 zł. Można wypłacić na PayPal (pobiera opłatę za obsługę w wysokości około 2-6%).

Za polecenie aplikacji dostaniemy do 20 kryształów (ok. 8,64 zł.). Jeśli polecony złoży zamówienie poprzez aplikację dostaniemy do 80 kryształów (ok. 34,57zł. ). Jeśli samemu złożysz zamówienie otrzymasz do 40 kryształów (ok. 17,28zł. )

Możesz zaprosić dziennie do 10 osób, czyli możesz zarobić każdego dnia do 86 zł plus dodatkowe profity jeśli coś zamówią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *