Przejdź do treści

Legion Network

  • przez

Co to jest Legion Network?

Legion Network to nowo powstający portfel kryptowalut za założenie którego dostaniemy kryptowaluty. Po za tradycyjnym portfelem Legion będzie oferować bardzo dużo innych ciekawych funkcji o których dowiecie się w dalszej części.

 

Jak się zarejestrować w Legion Network?

W pierwszej kolejności musimy pobrać aplikację mobilną Legion Network na naszego smartfona. W tym celu klikamy na poniższy przycisk lub TUTAJ:

Po otwarciu strony jak na powyższym obrazku klikamy „copy”, aby skopiować widoczny kod dzięki któremu otrzymamy 34 LGX o równowartości ok. 5$ (podobno).

Następnie klikamy  w odpowiedni przycisk AppStore lub GooglePlay, zaleznie jakiego mamy smartfona. Pobieramy i instalujemy aplikację Legion Network. 

Po zainstalowaniu odpalamy aplikację i rejestrujemy się. Zgodnie z powyższym obrazkiem obok opcji Referral ID klikamy strzałeczkę i rozwija nam sie dodatkowe pole gdzie wpisujemy skopiowany kod czyli NKOp6P3. Dzieki temu po rejestracji otrzymamy możliwość odebrania 34 tokenów LGX. Następnie wpisujemy naszą nazwę, adres meilowy i hasło i klikamy Register.

Po prawidłowej rejestracji ukaże nam się powyższy widok. Poniżej mały opis tego co widać.

Bluemoon – tu będzie Marketplace NFT (jeszcze niedostepne)

Arcadia – tutaj mamy małe gierki gdzie grając możemy zarabiać tokeny LGX (już działa)

Rewards – otrzymujemy nagrody za różne akcje, jak polubienie, dołączenie do Discorda, ocenę aplikacji… i wiele innych (juz działa)

Empower – otrzymujemy nagrody za oglądanie krótkich filmików dotyczących Legion Network. Tu bardzo szybko możemy zyskać wiele tokenów LGX (już działa)

Synergy – szczegóły dotyczące naszych zadań które wykonaliśmy itp (jeszcze niedostepne)

Bio – skrócone linki itp. (jeszcze niedostępne)

Flair – kolejne narzędzie które jeszcze nie jest dostępne

Elevate – połączenie różnych procesów sprzedażowych w jednym miejscu (jeszcze niedostepne)

Wszystkie tokeny jakie zdobedziemy będa do odbioru dopiero po 1 marca 2022 roku. 

 

Na dzień dzisiejszy na samym starcie zaraz po rejestracji i obejrzeniu dostępnych filmików możemy miec powyżej setki LGX. Dodatkowo dzięki zakładce Rewards oraz graniu w gierki możemy bardzo szybko powiększać możliwą do odebrania nagrode 😉 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Datki dla twórcy