CashIsBack

Czym jest serwis CashIsBack?

Jest to serwis umożliwiający użytkownikom zarabianie na reklamach wysyłanych do nich na skrzynkę mailową. CashIsBack dzieli się z użytkownikami prowizją jaką dostają od reklamodawców z wysłanych i klikniętych reklam na adresy mailowe użytkowników zarejestrowanych w serwisie CashIsBack.pl.

Jak można tu zarabiać?

Przede wszystkim musisz się najpierw zarejestrować w serwisie. Kliknij w link do rejestracji: https://cashisback.pl/ lub w poniższy przycisk:

Kiedy wypełnisz formularz rejestracyjny i aktywujesz swoje konto użytkownika będziesz mógł zacząć zarabiać. Od tej pory będziesz bowiem dostawać na Twoją skrzynkę email reklamy, a Ty będziesz otrzymywać cześć pieniędzy (aż do 60%) jaką płacą reklamodawcy za kliknięcie w reklamę.
Możesz też polecać ten serwis swoim znajomym. Za każdego poleconego użytkownika jeśli będzie on aktywny w serwisie CashIsBack.pl (osiągnie 5 level) otrzymasz 10 zł.

Jak zacząć zarabiać?

  1. Zarejestruj się w serwisie CashIsBack.pl i potwierdź swój email klikając na linku aktywacyjnym, który otrzymasz. Zarejestruj się koniecznie z powyższych linków. Dzięki temu zaczniesz już od 2 poziomu i zysku aż od 40% (wartość procentowa dotyczy przychodu firmy cashisback od reklamodawców).
  2. Od tej pory będziesz dostawać na Twoja skrzynkę reklamy od partnerów CasIsBack. Za każdy klik dostaniesz prowizję.
  3. Śledź statystyki i wypłacaj pieniądze.
    Konto użytkownika daje podgląd na reklamy i zarobki. Tutaj zlecisz także wypłatę pieniędzy (próg wypłaty już od 20 zł).

Podsumowując CashIsBack to serwis w którym może nie zarobicie kokosów, ale za to zajmuje bardzo mało czasu. Wystarczy raz na jakiś czas kliknąć w reklamy które dostajecie z serwisu CashIsBack. Zajmuje to ok 1 minuty max i nie wymaga absolutnie żadnych specjalistycznych umiejętności. Prosty i bardzo szybki dodatkowy zarobek ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *